Indien u deze nieuwsbrief niet goed kunt lezen, klik hier.
Hoe geef je digitale transitie vorm?
 
 
 
Maar misschien nog belangrijker: waar staat jouw gemeente eigenlijk in deze ontwikkeling?

Tijdens Overheid360 in Utrecht hebben veel collega's onze Digitale Transitie Scan ingevuld om inzicht te krijgen in de digitale volwassenheid van hun organisatie.

Daarnaast hebben wij onze Handreiking Digitale Transitie Gemeenten onder de aandacht gebracht: een praktisch hulpmiddel voor gemeenten die de stap willen zetten van ambitie naar uitvoering. Maar een handreiking is ook maar papier, dat gaan we samen uitwerken in een tijdelijke netwerkgroep (ecosysteem).

Tot 1 juli is het nog mogelijk de quick scan in te vullen en/of je op te geven om deel te nemen aan onze netwerkgroep. Lees wat dit is en wat het kan doen voor jezelf en jouw organisatie. Onder de deelnemers van de quick scan verloten wij bovendien drie gratis tickets voor het VIAG Next Festival op 29 oktober, waar we samen 35 jaar VIAG vieren.

Lees de artikelen en meldt je aan....

 

 
 
 
Doe de VIAG Digitale Transitie Scan

Op 17 juni waren wij aanwezig op Overheid360 in Utrecht, waar veel bezoekers onze VIAG Digitale Transitie Scan hebben ingevuld. De scan geeft in slechts enkele minuten inzicht in waar jouw organisatie staat op het gebied van digitale transitie én waar kansen liggen voor de toekomst.

Heb je...

 
LEES MEER
 
 
Samen van handreiking naar praktijk

Tijdens Overheid360 hebben wij onze Handreiking Digitale Transitie Gemeenten onder de aandacht gebracht. Een praktisch hulpmiddel om gemeenten te ondersteunen bij de digitale transitie.

Maar een handreiking alleen brengt geen verandering. Echte transitie ontstaat pas wanneer mensen in beweging...

 
LEES MEER
 
 
 
EVENEMENTEN
29-10-2026 VIAG NEXT Festival 2026
 
 
 
Viag
info@viag.nl | www.viag.nl
 
 
©copyright Viag