VNG volgt ontwikkelingen bij softwareleverancier Centric

10-11-2022 • Geplaatst in Nieuwsbrief en VNG door Renk Ruijter

De VNG heeft via de media kennisgenomen van de recente ontwikkelingen bij het bedrijf Centric en het verzoek van het Openbaar Ministerie aan de Ondernemingskamer. We hebben hierover nauw contact met onze leden en de Gebruikersvereniging Centric.

De VNG verwacht van Centric dat het bedrijf de afgesproken dienstverlening op een betrouwbare manier aan betrokken gemeenten blijft leveren. Na het besluit van de Ondernemingskamer zullen we in overleg met onze leden bepalen of vervolgstappen als belangenbehartiger wenselijk zijn.

Het bedrijf Centric is een leverancier van gemeente-specifieke software, zoals Burgerzaken- en Belastingenapplicaties. Gegarandeerde bedrijfscontinuïteit en stabiliteit van het bedrijf zijn essentieel voor de gemeentelijke dienstverlening van een groot aantal leden van de VNG.

 

Nieuwsbrieven

Nieuwsbrieven

Sociale Media

LinkedIn: VIAG

Twitter: @VIAGmedia

RSS: Nieuwsfeed VIAG

Nieuwsfeeds Overig