Wie helpt mee in de controlecommissie?
Voor de controle van de jaarcijfers 2025 zoeken we twee leden die samen met onze penningmeester Jaap Huib en boekhouder Roel een uurtje naar de cijfers willen kijken en daar kort verslag van doen tijdens de Algemene Vergadering op 21 april. Het kost weinig tijd en je helpt de vereniging er echt mee. We kunnen dit digitaal doen, maar wie het leuk vindt om elkaar fysiek te ontmoeten: dat regelen we natuurlijk inclusief koffie en iets lekkers.
Lijkt het je wet, meld je dan aan via administratie@nedictor.nl NB: Inmiddels hebben Joke van de Drift en Pieter Bas Wijne de boekhouding gecontroleerd en zullen hiervan verslag doen tijdens de ALV op 21 april.
Kandidaat bestuurslid: Paul van Streun
Tijdens de laatste bestuursvergadering maakte Paul van Streun, enterprise architect bij de gemeente Amersfoort, kennis met het bestuur. Dat beviel van beide kanten goed. Paul wil zich graag inzetten voor de vereniging en heeft zich daarom kandidaat gesteld als bestuurslid. Zijn ervaring en betrokkenheid bij het vakgebied sluiten mooi aan bij waar Nedictor naartoe wil. Het bestuur draagt Paul conform de statuten voor als vijfde bestuurslid tijdens de Algemene Ledenvergadering van 21 april. We kijken ernaar uit om hem daar aan jullie voor te stellen.